x

CS5.5 Adobe Design Std

CS5.5 Adobe Design Std
Ürün Fiyatı: 9.586,03 TL + KDV
KDV Dahil:11.311,52 TL
Havale İle:11.311,52 TL
Toplam Tutar:11.311,52 TL

Kredi Kartına

TaksitAylıkToplam
Tek Çekim 11.311,52 TL

Dil

 
Garanti Bilgisi:0

Design Standard nedir?

Adobe® Creative Suite® 5.5 Design Standard yazılımı dijital görüntüleri düzenleme, vektör grafikleri oluşturma ve mükemmel tipografiye sahip, en iyi kalitede baskı belgeleri hazırlama konusunda endüstri standardında araçları birleştirir. Geleneksel baskı tasarımı kalitesiyle etkileşimi birleştiren dinamik e-Kitaplar ve dijital belgelerle baskının ötesine geçin.

CS5.5 Design Standard'daki yenilikler

360° döndürme ve panorama gibi göz alıcı öğeleri tablet aygıtlar için tasarlanan heyecan verici dijital dergilerde ve diğer belgelerde birleştirin. Mizanpaj ve tipografi üzerinde daha fazla kontrol sahibi olarak video ve ses içeren e-Kitaplar tasarlayın.

Neler kaçırdığınızı görün

Günlük işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenize yardımcı olan, CS3'ten sonra sunulan özellikler hakkında bilgi edinin. Son teknoloji boyama araçları, yaratıcı efektler, kusursuz mizanpajlar, şık tipografik özellikler ve daha fazlasıyla hayalinizi gerçekleştirin.

Neler yapabileceğinizi keşfedin

Kartvizitlerden, kuşe kağıda basılmış dergilere kadar yüksek kaliteli baskı ürünleri oluşturun ve tasarlayın. İtinayla tasarlanmış e-Kitaplar, dinamik sunumlar ve geleneksel baskı kalitesinde etkileşimli dijital dergiler oluşturu

İçindekiler:
Photoshop® CS5
Illustrator® CS5
InDesign® CS5.5
Acrobat® X Pro
Bridge CS5
Device Central CS5.5
 
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır


Adobe Photoshop CS5  |  Adobe Acrobat  |  Adobe Illustrator  |  Adobe Indesign  |  Adobe Flash Pro |  Adobe Dreamweaver

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.