x

CS5.5 Adobe Web Premium

CS5.5 Adobe Web Premium
Ürün Fiyatı: 13.291,06 TL + KDV
KDV Dahil:15.683,45 TL
Havale İle:15.683,45 TL
Toplam Tutar:15.683,45 TL

Kredi Kartına

TaksitAylıkToplam
Tek Çekim 15.683,45 TL

Dil

 
Garanti Bilgisi:0

Adobe Creative Suite 5 Web Premium

 

Flash Professional'da yeni metin motoru

Adobe Flash Professional CS5'teki yeni Metin Mizanpajı Çerçevesi aracılığıyla baskı kalitesinde tipografiler oluşturun. Sütunlar ve iki yönlü metinle çalışın ve diğer Adobe ürünlerinden içe aktarırken mizanpaj ve biçimlendirmede aslına uygunluğu daha fazla koruyun.

 

Flash Catalyst ile kolay etkileşim tasarımı

Statik Adobe Photoshop® CS5 Extended,Illustrator® CS5 ve Fireworks® CS5 çizimlerini, kod yazmadan, düğmeler, kaydırma çubukları ve daha fazlasını içeren etkileşimli içeriklere dönüştürmek için Adobe Flash Catalyst™ uygulamasını kullanın.Photoshop ve Illustrator'da yapı ve etkileşimi korurken çizimleri bütünleyin ve düzenleyin.

 

Kod Parçacıkları paneli:
Flash Professional

Zaman çizelgesinde gezinme, eylemler, animasyon, ses ve video ve olay işleyiciler için hızlı bir biçimde işlevsel bir kod ekleyin. Projelere hazır kodlar yerleştirerek ActionScript® 3.0 dilinin öğrenim eğrisini alçaltın ve yaratıcılığınıza daha fazla olanak sağlayın.

 

Geniş içerik dağıtımı

İçerikleri kişisel bilgisayarlar ve mobil aygıtlara yayınlayın: Adobe Flash Player ile tarayıcılara, Adobe AIR® ile ayrı uygulamalara ve özel iPhone®** uygulamaları oluşturma desteği ile iPhone'lara®**.
**Apple'ın mevcut gereksinimlerine ve onayına bağlıdır.

 

 

Flash Professional'da XML tabanlı FLA kaynak dosyaları

Projeleri kaynak kontrol sistemlerini kullanarak yönetin ve dosyalarda daha kolay bir şekilde işbirliği içinde çalışın. XML tabanlı ikili olmayan FLA formatı uygulamaları, projelerin ve ilgili varlıkların bir dizin veya klasördeki gibi işlev görmelerini sağlar.

 

Flash Professional'ın gelişmiş ActionScript düzenleyicisi

Özel sınıf kod ipuçları ve kod tamamlamayı içeren gelişmiş ActionScript düzenleyicisi ile geliştirme sürecini hızlandırın. Flash Professional projeleriniz için öncelikli ActionScript düzenleyicisi olarak Adobe® Flash® Builder™ yazılımını kullanın.

 

 Acrobat 9 Pro

 CS5 Dreamweaver

 CS5 Fireworks

 CS5 Flash Professional

 CS5 Photoshop Extended

 Contribute

Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır


Adobe Photoshop CS5  |  Adobe Acrobat  |  Adobe Illustrator  |  Adobe Indesign  |  Adobe Flash Pro |  Adobe Dreamweaver

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.