x

CS5.5 Master Collection

CS5.5 Master Collection
Ürün Fiyatı: 19.230,87 TL + KDV
KDV Dahil:22.692,43 TL
Havale İle:22.692,43 TL
Toplam Tutar:22.692,43 TL

Kredi Kartına

TaksitAylıkToplam
Tek Çekim 22.692,43 TL

Dil

 
Garanti Bilgisi:0

Adobe Creative Suite 5 Master Collection

Kod yazmaya gerek kalmadan etkileşimli tasarım

Çok yönlü etkileşimli içerikler tasarlayın ve yeni Adobe Flash® Catalyst™ CS5'te kod yazmaya gerek kalmadan işlevsel arabirimler oluşturun. Benzersiz vizyonunuzu etkileyici çevrimiçi deneyimlere dönüştürün ve geliştiricilere kusursuz dosyalar teslim edin.

Yenilikçi vektör çizimi ve boyama

Adobe Illustrator® CS5'teki yeni perspektif araçlarını kullanarak derinlik ve mesafeyi daha hızlı ve doğru temsil edin. Kontur kalınlığını, ok uçlarını ve tireleri tam olarak kontrol edin. Yeni Kıl Fırça'yı kullanarak suluboya, yağlıboya ve pastel boyaların etkileyici ifadesini vektörlerin ölçeklenebilirliğiyle birleştirin.

Etkileşimli belgeler ve sunumlar

Adobe InDesign® CS5'te etkileşim, hareket, ses ve videoyla tamamlanmış unutulmaz belgeler ve sunumlar oluşturun. Kolayca animasyon oluşturmak için yeni hazır hareket ayarlarını kullanarak zengin ortamlarla sayfa mizanpajlarını geliştirin. İzleyicilerinizin ilgisini çekmek ve etkilenmelerini sağlamak için FLV ve MP3 ses dosyası aktarma desteğinden yararlanın.

Olağanüstü görüntü düzenleme

Gerçekçi, doğal dokulu boyamayı keşfetmek içinAdobe Photoshop® CS5 Extended'deki Karıştırıcı Fırça ve Kıl Uçları özelliklerini kullanın. Adobe Repoussé teknolojisini kullanarak görüntülerinize boyut katın ve yeni Daha Doğru Kenar seçimi teknolojisiyle hassas doğrulukta görüntü seçimlerini daha hızlı ve kolay yapın.

Flash platformunun geniş kapsamı

Adobe Flash Platformunun yetenekleriyle vizyonunuzu gerçeğe dönüştürün. Kod yazmadan etkileşimli içerikler oluşturmak için Flash Catalyst CS5'i, serbest formda etkileyici içerikler oluşturmak için Adobe Flash Professional CS5'i, zengin Internet uygulamaları oluşturmak için de Adobe Flash Builder™ 4'ü kullanın.

Video üretiminde bantsız iş akışları

Adobe Premiere® Pro CS5 ve Adobe After Effects® CS5'te orijinal bantsız görüntülerle yerel olarak çalışın. Kod çevrimi ve yeniden sarma ile değerli üretim sürenizi harcamanızı engelleyecek, endüstri öncüsü bantsız iş akışlarını kullanarak bantsız ortam biçimlerini düzenleyin.

 

 Acrobat 9 Pro

 CS5 Dreamweaver

 CS5 Fireworks

 Contribute

 

 CS5 Flash Professional

 CS5 Illustrator

 CS5 InDesign

  After Effects

 

  CS5 Photoshop Extended

  CS5 Premiere Pro

  Soundbooth

Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır


Adobe Photoshop CS5  |  Adobe Acrobat  |  Adobe Illustrator  |  Adobe Indesign  |  Adobe Flash Pro |  Adobe Dreamweaver

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.